Lasy Państwowe publikują „drastyczne zdjęcia”. Mogą wywołać napad zazdrości!

2022-08-10 12:57
Lasy Państwowe publikują „drastyczne zdjęcia”. Mogą wywołać zazdrość!
Autor: Twitter@LPanstwowe/ Pixabay

Na Twitterze Lasów Państwowych pojawił się zabawny wpis. Leśnicy pokazali efekty udanego grzybobrania, a zdjęcia grzybów podpisali „Uwaga! Zdjęcia zawierają drastyczne treści, które mogą wywołać napad chorobliwej zazdrości!”. W którym regionie można liczyć na tak udane leśne łowy?

Na Twitterze Lasów Państwowych pojawił się post wraz ze zdjęciami z udanego grzybobrania. W zabawny sposób leśnicy ostrzegają, że opublikowane „drastyczne zdjęcia” mogą wywołać napad chorobliwej zazdrości. Wiedzą o tym, ci którzy uwielbiają spędzać poranki w lasach w poszukiwaniu grzybów. Zdjęcia pochodzą z Nadleśnictwa Baligród na Podkarpaciu. Zobaczcie sami:

Kąpią się mimo zakazu w stawach na "krakowskich Malediwach". Uszkodzili rurę

Lasy Państwowe publikują „drastyczne zdjęcia”

Te „drastyczne zdjęcia” pochodzą z Podkarpacia. Sprawdziliśmy facebookowy profil Nadleśnictwa Baligród w poszukiwaniu większej liczby grzybów. Nie myliliśmy się, jest ich tam całkiem sporo! Wychodzi na to, że na najbliższy weekend trzeba zaplanować wyjazd w bieszczadzkie lasy. Zobaczcie:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE