policja 2

i

Autor: Materiały prasowe

Kradł rynny z kaplicy na cmentarzu w Raniżowie. Wcześniej włamał się do kontenera

2022-10-05 15:45

Policjanci z Kolbuszowej zatrzymali mężczyznę, który kradł rynny z kaplicy cmentarnej. Wartość strat oszacowano na ponad 5 tysięcy złotych. Jednak to nie jedyne przewinienie 56-latka. Powiązano go z kradzieżą, do której doszło kilka miesięcy temu.

Funkcjonariusze z Kolbuszowej zatrzymali 58-latka. Mężczyzna miał kraść rynny miedziane z kaplicy cmentarnej w Raniżowie. Straty oszacowano na ponad 5 tysięcy złotych. Dodatkowo mundurowym udało się ustalić, że zatrzymany ma już na swoim koncie inne przestępstwa.

CZYTAJ TAKŻE: 26-latek z pow. rzeszowskiego zgłosił źle zaparkowane auto. Sam trafił do aresztu

Okazuje się bowiem, że w połowie czerwca na tym samym cmentarzu dokonał włamania do kontenera. W nim znajdował się miedziany złom, który po spieniężeniu osiągnął wartość jednego tysiąca złotych.

- W poniedziałek mężczyzna usłyszał zarzuty o kradzieży z włamaniem. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd - informują policjanci z Kolbuszowej. 

Kradzież w sklepie w Częstochowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE