26-latek z pow. rzeszowskiego nie popisał się bystrością. Trafił za kratki za złe parkowanie?

i

Autor: Fot. fill/Florian Pircher/pixabay.com

26-latek z pow. rzeszowskiego zgłosił źle zaparkowane auto. Sam trafił do aresztu

2022-10-04 16:04

Młody mężczyzna z powiatu rzeszowskiego, chciał zachować obywatelską czujność i zgłosił na komendę w Łańcucie przypadek nieprawidłowego zaparkowania czyjegoś samochodu. Gdzie w takim razie był zwrot akcji? Okazało się, że sam był poszukiwany przez policję i zamiast mandatu dla innego kierowcy, trafił za kratki.

Wczoraj około południa, dyżurny łańcuckiej komendy otrzymał – wydawać by się mogło – rutynowe zgłoszenie o nieprawidłowym parkowaniu samochodu. – Z przekazanych informacji wynikało, że do takiej sytuacji miało dojść na terenie parkingu przed lokalną przychodnią – relacjonują policjanci z komendy w Łańcucie

Myślenice. 20-latek popisywał się za kierownicą. Drift skończył na drzewie

Niespodziewany zwrot akcji

Na miejscu, policjanci z lokalnej drogówki spotkali zgłaszającego interwencję mieszkańca powiatu rzeszowskiego. Jak się okazało, inny samochód zatarasował mu wyjazd z parkingu. Jednak zamiast mandatu dla innego kierowcy… za kratki trafił 26-latek.

– Podczas prowadzonych czynności okazało się, że 26-latek jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności, którą nałożył na niego Sąd w Rzeszowie – dodają policjanci z KPP w Łańcucie.

26-latek został zatrzymany i trafił do aresztu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE