Koronawirus: W Rzeszowie zamykają Punkty Obsługi Mieszkańców

2020-03-12 8:12
Koronawirus: W Rzeszowie zamykają Punkty Obsługi Mieszkańców
Autor: mat. prasowe

Od dziś w punktach w galeriach handlowych nie załatwimy nic. To spore utrudnienia, bo trzeba składać deklaracje dotyczące wywozu śmieci.

Do 10 kwietna wszyscy mieszkańcy Rzeszowa muszą złożyć nowe deklaracje o wysokość opłat za gospodarowanie odpadami. Do tej pory można to było zrobić między innymi w Punktach Obsługi Mieszkańców. Teraz będzie trudniej - punkty od dziś do odwołania są nieczynne:

"Uprzejmie informujemy, że Punkty Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Rzeszowa zlokalizowane w galeriach handlowych oraz Punkt Informacyjny Urzędu Miasta Rzeszowa w hipermarkecie bi 1 od 12 marca 2020 r. są nieczynne do odwołania.

Obsługa stron prowadzona jest bezpośrednio w Wydziałach Urzędu Miasta Rzeszowa.

Za utrudnienia przepraszamy.

Infolinia urzędu 1 77 88 99 00" - komunikat takiej treści pojawił się na stronie miasta.

W obliczu narodowej kwarantanny warto więc zaczekać z deklaracją. Problemem mogą być jednak późniejsze kolejki. Pozostaje mieć nadzieję, że termin składania deklaracji zostanie w drodze wyjątku przedłużony.

Maciej Chłodnicki, rzecznik Tadeusza Ferenca, poinformował nas także, że nieczynny będzie plac targowy przy ulicy Dworaka.

Wszystko po to, by ograniczyć rozprzestrzenianie się groźnego wirusa, który już dotarł na Podkarpacie.

Bartosz Kurek opowiada o sytuacji z koronawirusem
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE