Koło oderwało się od samolotu podczas startu. Zobaczcie nagranie [WIDEO]

i

Autor: MrDirupo/Youtube/Screenshot

Koło oderwało się od startującego samolotu. Zobaczcie nagranie [WIDEO]

2022-10-13 15:14

W czasie startu towarowego Boeinga 747 od samolotu oderwało się koło. Nagranie z tego niecodziennego zdarzenia trafiło do sieci. Uspokajamy, firma Boeing przekazała, że ubytek nie spowodował trudności w lądowaniu na lotnisku w Stanach Zjednoczonych.

We wtorek na włoskim lotnisku Taranto-Grottaglie doszło do niecodziennej sytuacji. Towarowy Boeing 747 podczas startu zgubił koło. Na nagraniu opublikowanym w sieci widać, jak moment po poderwaniu się od pasa pojawia się chmura czarnego dymu, a następnie 100-kilogramowe koło odrywa się. Gazeta Corriere Della Sera donosi, że koło zostało znalezione w winnicy nieopodal końca pasa startowego. Zobaczcie nagranie:

Kierowca pędził po Jarosławiu. Uzbierał 30 punktów karnych

Koło oderwało się od samolotu podczas startu

Serwis Simple Flying poprosił firmę Boeing o komentarz w tej sprawie. Jak przekazano samolot bezpiecznie wylądował na w Stanach Zjednoczonych.

- Lot cargo Dreamlifter obsługiwany przez Atlas Air wylądował dzisiaj bezpiecznie na międzynarodowym lotnisku Charleston, po tym, jak dziś rano zgubił zespół koła z podwozia podczas startu z lotniska Taranto-Grottaglie we Włoszech – przekazała amerykańska firma.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE