Koło oderwało się od startującego samolotu. Zobaczcie nagranie [WIDEO]

2022-10-13 15:14
Koło oderwało się od samolotu podczas startu. Zobaczcie nagranie [WIDEO]
Autor: MrDirupo/Youtube/Screenshot

W czasie startu towarowego Boeinga 747 od samolotu oderwało się koło. Nagranie z tego niecodziennego zdarzenia trafiło do sieci. Uspokajamy, firma Boeing przekazała, że ubytek nie spowodował trudności w lądowaniu na lotnisku w Stanach Zjednoczonych.

We wtorek na włoskim lotnisku Taranto-Grottaglie doszło do niecodziennej sytuacji. Towarowy Boeing 747 podczas startu zgubił koło. Na nagraniu opublikowanym w sieci widać, jak moment po poderwaniu się od pasa pojawia się chmura czarnego dymu, a następnie 100-kilogramowe koło odrywa się. Gazeta Corriere Della Sera donosi, że koło zostało znalezione w winnicy nieopodal końca pasa startowego. Zobaczcie nagranie:

Kierowca pędził po Jarosławiu. Uzbierał 30 punktów karnych

Koło oderwało się od samolotu podczas startu

Serwis Simple Flying poprosił firmę Boeing o komentarz w tej sprawie. Jak przekazano samolot bezpiecznie wylądował na w Stanach Zjednoczonych.

- Lot cargo Dreamlifter obsługiwany przez Atlas Air wylądował dzisiaj bezpiecznie na międzynarodowym lotnisku Charleston, po tym, jak dziś rano zgubił zespół koła z podwozia podczas startu z lotniska Taranto-Grottaglie we Włoszech – przekazała amerykańska firma.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE