Fontanna multimedialna w Rzeszowie znowu działa! Na razie jednak bez pokazów

2020-08-13 11:15

Mieszkańcy Rzeszowa szukają miejsc w mieście, w których mogą się schłodzić i odpocząć. Rodziny z dziećmi bardzo chętnie wybierają fontannę multimedialną. Ta po długiej przerwie związanej z pandemią koronawirusa ponownie została uruchomiona. Na razie jednak bez pokazów.

Gdzie najlepiej latem szukać ochłody w mieście? Oczywiście przy fontannie multimedialnej w Rzeszowie. Ta po długiej przerwie związanej z pandemią koronawirusa została w końcu uruchomiona. Mieszkańcy w ubiegłym roku o tej porze mogli podziwiać tam pokazy z udziałem aktorów i nie tylko. Ale jak informuje, rzeszowski magistrat, tych ze względu na pandemię na razie nie będzie.

Fontanna multimedialna została otwarta w 2013 roku. Jest trzecią co, do wielkości budowlą tego typu w Polsce. Całość składa się z pięciu niewielkich fontann kwiatów, jednej fontanny mokrej w kształcie koła z wyciętą ćwiartką oraz najważniejszej, fontanny multimedialnej. Pokazy, które chętnie oglądane są przez mieszkańców Rzeszowa są połączeniem efektów wodnych, świetlnych, laserów, dymu oraz obrazów wyświetlanych na ekranie wodnym.

Rzeszowska fontanna multimedialna znów działa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE