Arek Kłusowski w Estradzie Rzeszowskiej! Zagra nowości z płyty „Lumpeks”!

2021-05-24 9:47
Arek Kłusowski wystąpi w Estradzie Rzeszowskiej! Zagra nowości z płyty „Lumpeks”!
Autor: Materiały prasowe/ Estrada Rzeszowska

Arek Kłusowski wystąpi w Estradzie Rzeszowskiej! Premiera płyty przewidziana jest na koniec maja. Tym samym, ci którzy na nią czekają, będą mieli szansę posłuchać nowości szybciej i w wykonaniu live. Koncert będzie transmitowany na profilu Estrady Rzeszowskiej na Facebooku oraz na estradowym kanale na YouTube.

Estrada Rzeszowska zaprasza na kolejny koncert online. Tym razem gwiazdą, której będzie można posłuchać przy pomocy internetowych łączy jest pochodzący z Rzeszowa Arek Kłusowski. Muzyk o dwóch latach przerwy wraca na rynek z nową płytą zatytułowaną „Lumpeks”.

Zawsze twierdziłem, że sztuka powinna być o czymś, zabierać głos w ważnych sprawach. A skoro ja jestem teraz w takim miejscu, w którym ten głos mam, to nieskromnie postanowiłem się wypowiedzieć w sposób dosadny i bezkompromisowy. Na płycie "Lumpeks" znajdziecie eseje o zabarwieniu lekko surrealistycznym, krytykę systemu i refleksje na temat współczesności. Śpiewam o presji, konwenansach, zachowawczości, kompleksach i pozorach, które świat na nas wymusza, o beztroskim konsumpcjonizmie, bezrefleksyjnej zabawie, o otaczającej nas bylejakości i tandecie. Na "Lumpeksie" jednak nie rozliczam się tylko ze światem, ale także ze sobą, z toksycznymi relacjami i swoją przeszłością. Te czasem trudne do przełknięcia tematy zamknąłem w tanecznej, energetycznej formie melodyjnych piosenek, w których czuć echa lat 80.- mówi o swojej płycie wokalista.

CZYTAJ TAKŻE: Najzabawniejsze nazwy miejscowości na Podkarpaciu. Bawią do łez!

Kiedy i gdzie słuchać koncertu w Estradzie Rzeszowskiej?

Zwiastunem nowego krążka Kłusowskiego jest świetnie przyjęty singiel „Antarktyda”. Wykonawca utwór ten dedykuje, jak mówi - wszystkim świadomym i spokojnym ludziom, którzy podobnie jak on dotarli do momentu, w którym przemierzają życie w swoim tempie, „bez zadyszki”.

Muzyka będzie można posłuchać już w najbliższy piątek 28-go maja o godzinie 20. Koncert będzie transmitowany na profilu Estrady Rzeszowskiej na Facebooku oraz na estradowym kanale na YouTube.

Majowa Masa Krytyczna dedykowana dzieciom!

Gwara - Sprawdź, czy zrozumiesz, co do Ciebie mówią w innych regionach Polski

Pytanie 1 z 12
Jeżeli ktoś zaproponuje Ci na Warmii i Mazurach "anielskie ruchańce" to znaczy, że...
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE