Najzabawniejsze nazwy miejscowości na Podkarpaciu. Bawią do łez!

2021-05-21 15:40

Najzabawniejsze nazwy miejscowości na Podkarpaciu mogą bawić do łez. W całej Polsce takich nazw jest mnóstwo, ale województwo podkarpackie też ma się czym pochwalić i to zdecydowanie! Czytając niektóre nazwy nie sposób się nie zaśmiać, bo są naprawdę oryginalne. Sprawdźcie jakie my przygotowaliśmy dla was, ale może znacie jakieś inne? Z chęcią możecie się z nami podzielić!

Najzabawniejsze nazwy miejscowości na Podkarpaciu bawią do łez! W całej Polsce miejscowości o śmiesznych nazwach jest bardzo dużo, ale wiele z nich znajdziemy na mapie Podkarpacia! Czy chcielibyście mieszkać na przykład w Zimnej Wodzie? A może Krowicy Samej? Niektóre z nazw są naprawdę oryginalne! Nasze województwo zdecydowanie ma się czym pochwalić w tej kwestii! Sprawdźcie co my przygotowaliśmy dla was, ale jeżeli sami znacie zabawniejsze nazwy to prześlijcie je na facebookowym fanpage ESKA Rzeszów News!

Eurowizja 2021. Z nimi konkurował Rafał Brzozowski! Skrót występów podczas II półfinału
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE