Nc Bibliotek w Radomiu. Escaperoom dla dzieci i kino z dreszczykiem dla dorosłych

2022-10-02 0:11
noc bibliotek w Radomiu
Autor: AD

Było czytanie fragmentów powieści, przy akompaniamencie muzycznym oraz film Alfreda Hitchcocka "Psychoza". W Radomiu po raz ósmy odbyła się Noc Bibliotek - tym razem pod hasłem "To musi się powieść". Postawiono na powieść grozy.

Noc bibliotek rozpoczęła się dość wcześnie bo już o 9.30 w filii nr 16 na radomskim osiedlu Południe. Placówka zorganizowała Escape Room, a w zabawie wzięły udział trzy kilkuosobowe grupy.

- Było fajnie. Trzeba wykazać kreatywność. Super , warto szukać takich zabaw - usłyszeliśmy od młodzieży opuszczającej bibliotekę przy ulicy Baryckiej. Natomiast wieczorem w głównej bibliotece odbył się wieczór grozy. Nie tylko na w przenośni. Zadanie godne escape roomu mieli, ci którzy po zmroku chcieli się dostać do budynku, w którym trwa remont. Udało się to najbardziej zdeterminowanym. 0 19.30 fragmenty powieści  "Psychoza” autorstwa Roberta Blocha, czytał aktor Jarosław Rabenda, przy akompaniamencie Sergiusza Cyngota. Natomiast pół godziny później rozpoczęła się projekcja filmu "Psychoza" Alfreda Hitchcocka. 

- Bardzo fajny pomysł. Jestem tu po raz pierwszy ale na pewno nie ostatni. Film doskonale znany, świetny reżyser. Oglądałam go wiele razy, teraz wolałabym raczej komedie - to opinie osób opuszczających salę po projekcji. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE