Mazowsze - Większość zeznań podatkowych składano drogą elektroniczą

2022-06-02 12:20
Pierwszy Urząd Skarbowy w Radomiu
Autor: Karol Pakosz

Ponad 91% deklaracji jakie wpłynęło do mazowieckich urzędach skarbowych za 2021 rok składano drogą elektroniczną.

Ponad 3 mln i 300 tys zeznań podatkowych za 2021 rok. Tyle deklaracji przyjęły urzędy skarbowe na Mazowszu. Najczęściej składano je drogą elektroniczna. W ten sposób złożono 9 na 10 deklaracji, a większość z nich wpłynęła przez Twój e-PIT. Podobnie wygląda sytuacja w Pierwszym Urzędzie Skarbowym w Radomiu:

Do Pierwszego Urzędu Skarbowego w Radomiu wpłynęło ponad 106 tys. zeznań podatkowych za 2021 rok. Ponad 96 tys. złożono drogą elektroniczną, co stanowi 91 procent ogólnie złożonych w ten sposób zeznań.

Powiedziała nam Ewa Szczepanik z Pierwszego Urzędu Skarbowego i jak dodaje, taki sposób pozwala na szybkie złożenie deklaracji:

Podatnicy Pierwszego Urzędu Skarbowego bardzo często i chętnie korzystają z tej formy składania zeznań, ponieważ jest to bardzo szybki i bezpieczny sposób.  Pozwala również na złożenie deklaracji w dowolnym miejscu i czasie.

Radomianie również nie zapominają o Organizacjach Pożytku Publicznego. W Pierwszym Urzędzie Skarbowym złożono ponad 57 tys zeznań, gdzie przekazywany jest 1 procent podatku.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE