Majowe i czerwcowe imprezy KCRiS odwołane. Jest nadzieja na lipiec i sierpień

2020-05-22 13:16 Jakub Białczak
KCRiS Kozienice
Autor: KCRiS

Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu odwołało imprezy majowe i czerwcowe, jednak nie zapadła jeszcze decyzja odnośnie dalszych terminów. Mamy dobrą wiadomość dla tych, którzy szykują się od udziału w kozienickim triathlonie.

Mamy dobrą wiadomość dla tych, którzy szykują się od udziału w kozienickim triathlonie. Zapisy do planowanej na 23 sierpnia imprezy dalej trwają, a władze ośrodka potwierdziły, wolę jej organizacji.

Liczymy na to, że jako jedna z naszych wizytówek – miasta i ośrodka, triathlon się odbędzie. Przewagą jest tutaj to, że to jest impreza kameralna, do 300 uczestników, więc myślę, że na tyle zostaną rozluźnione rygory, że uda się ją przeprowadzić. Cały czas jesteśmy w blokach startowych – powiedział radiu Eska Radom Marcin Zmitrowicz, dyrektor KCRiS.

Władze ośrodka czas zamknięcia wykorzystały do wykonania zaplanowanych remontów. Między innymi odświeżony został kozienicki basen, a na skateparku przy ul Legionów pojawiły się nowe urządzenia. Skatepark jest już dostępny, może na nim jednocześnie przebywać 14 osób. Do odwołania zamknięte są dwie sale konferencyjne, świetlica, plac zabaw oraz siłownia zewnętrzna na terenie ośrodka.