Kolejami Mazowieckimi za darmo. To w ramach Dnia Bez Samochodu

2022-09-15 7:34
Koleje Mazowieckie
Autor: źródło: facebook Koleje Mazowieckie - KM

W Światowy Dzień Bez Samochodu Kolejami Mazowieckimi będzie można jeździć za darmo. Przewoźnik wprowadza w tym dniu specjalną taryfę.

Będą promować ochronę środowiska i zachęcają do przesiadki na rower. W piątek, 16 września rusza Europejski Tydzień Mobilności.

Z tej okazji Koleje Mazowieckie - jak co roku - wprowadzają darmowe przejazdy dla podróżnych. To udogodnienie będzie funkcjonować w czwartek, 22 września, czyli w Światowy Dzień Bez Samochodu.

W tym dniu podróżni będą mogli nieodpłatnie podróżować pociągami KM, autobusami zastępczej komunikacji autobusowej, autobusami KM na odcinku Modlin – Lotnisko Modlin oraz autobusami lotniskowymi obsługiwanymi przez przewoźnika Kolei Mazowieckich - powiedziała rzeczniczka Kolei Mazowieckich, Donata Nowakowska.

Od piątku, 16 września rusza Europejski Tydzień Mobilności, podczas którego w Radomiu i na całym Mazowszu prowadzone będą działania promujące ochronę środowiska.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE