Jak kultura może wpłynąć na miasto? - Amfiteatr zaprasza na kolejny odcinek podcastu

2021-03-31 14:05
Materiał prasowy
Autor: Źródło: facebook.com/events/1132688640528872/

8 kwietnia będzie mieć premiera kolejnego odcinka podcastu tworzonego przez radomski amfiteatr. Więcej o tym w naszym artykule.

Będzie o kulturze i jej wpływie na miasto. Radomski Amfiteatr zaprasza na premierę kolejnego odcinka podcastu "Miasto Przyszłości". Tym razem zaproszono do rozmowy Pawła Witkowskiego, specjalistę od marketingu w Kulturze:

Przeprowadziliśmy bardzo ciekawe rozmowę, na temat tego co ciekawego może się dziać w mieście pod względem kultury, jak Radom może być promowany dzięki niej. Padło dużo ciekawych, świeżych pomysłów na temat tego, jak Radom może wykorzystywać kulturę do promocji, co ta kultura tak naprawdę dla miasta może znaczyć.

Powiedział Paweł Błach z Amfiteatru, twórca podcastu. Nowego odcinka będzie można posłuchać na fanpage'u placówki. Premiera odbędzie się 8 kwietnia o godz. 19. Więcej informacji na stronie wydarzenia na Facebook'u.

Na którym kontynecie leżą te miasta?

Pytanie 1 z 10
Na jakim kontynencie leży Moskwa?
Kultowe samochody z seriali | ESKA XD - Prosto z salonu #19
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE