Zderzenie bmw ze skodą. 37-latka trafiła do szpitala [ZDJĘCIA]

2021-09-01 13:58

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku z udziałem bmw i skody. Do zdarzenia doszło dzisiaj po godz. 11, w Szówsku na ul. Lubelskiej. 18-letni kierujący bmw stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się ze skodą. Kobieta, która kierowała skodą została przewieziona do szpitala.

O wypadku w Szówsku na ul. Lubelskiej, dyżurny Policji został powiadomiony dzisiaj około godz. 11. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 18-letni mieszkaniec Jarosławia, kierując bmw, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu, doprowadzając do zderzenia ze skodą.

CZYTAJ TAKŻE: Podkarpacie: Grożą nam powodzie? W niektórych miejscowościach przekroczone stany alarmowe i ostrzegawcze

37-latka trafiła do szpitala

37-letnia mieszkanka gminy Wiązownica, która kierowała skodą, została przewieziona do szpitala. Czworo pasażerów bmw oraz kierujący tym pojazdem nie potrzebowali pomocy medycznej. Badanie wykazało, że 18-latek był trzeźwy.

Policjanci rozbili samochodową grupę przestępczą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE