Zaproszenie na ślub z wytycznymi wesela. Szokujące zachowanie pary młodej

2022-07-18 13:56
Zaproszenie na ślub z wytycznymi wesela. Szokujące zachowanie pary młodej
Autor: Pixabay

Organizując swoje wesele chcemy być najważniejszymi osobami tego dnia i nic w tym dziwnego. Nie chcemy też, aby ktoś nam zepsuł ceremonię i późniejszą zabawę z rodziną oraz znajomymi. Jednak ta para młoda poszła o krok dalej i gościom oprócz zaproszenia przesłała także zasady wesela. Zobaczcie sami.

Wesele to ważne wydarzenie dla każdej pary młodej. Niekiedy to kilka lat żmudnej pracy, przygotowań, planowania, odkładania pieniędzy wszystko po to, by ten jeden dzień był najpiękniejszy. Nie można się dziwić także, że nowożeńcy chcą aby każdy z ich gości bawił się wspaniale na ich imprezie. Para młoda, o której czytamy na portalu Popularne.pl zdecydowała się pójść o krok dalej i stworzyć listę zasad na ich przyjęciu weselnych. Niektóre z nich mogą naprawdę szokować! Zobaczcie sami.

Koncert na półwyspie w Parku Szafera w Rzeszowie

Zaproszenie na ślub z wytycznymi wesela. Gość: Nie mieści mi się to w głowie

Jak czytamy, do redakcji zgłosiła się jedna z osób zaproszonych na wesele. Jej zdziwienie było spore, gdy zobaczyła, że do zaproszenia dołączona jest kartka. Na niej widniały wytyczne wesela, dotyczące ubioru, makijażu, robienia zdjęć, czy nawet picia alkoholu.

  1. Pamiętajcie, żeby się nie spóźnić
  2. Jeśli chcecie mej radości, nie ubierajcie białości – prosimy panie o to, aby nie zakładały białych i kremowych kreacji
  3. Nie malujcie się jak do klubu – to ślub z klasą
  4. Nie dodawajcie z nami zdjęć na Facebooka i/lub Instagram
  5. Nie robimy sobie zdjęć typu selfie z gośćmi
  6. Upijasz się? Nie bawisz się z nami dalej

- Nie mieści mi się w głowie coś takiego, że ktoś w tak dosadny sposób rozkazuje dorosłym ludziom, co mają ubrać i jak się zachować. Wydaje mi się, że zaprasza się na wesele ludzi, których się lubi i takich, których nie trzeba strofować i ustawiać do pionu. Poczułam się tak, jakbym co najmniej była zaproszona na królewski ślub. Co para młoda sobie myślała, pisząc to? Co za durny pomysł! Jeszcze ten błąd w nagłówku… - komentowała osoba, która dostała zaproszenie z wytycznymi odnośnie wesela.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE