Zamaskowany świat pandemii na fotografiach

2020-05-22 14:09 Anna Cichy
zamaskowany świat
Autor: Pixabay

Centrum Kulturalne w Przemyślu ma dla was kolejny konkurs. Tym razem fotograficzny.

Pandemia każdego z nas zaskoczyła. Nagle większość społeczeństwa została zamknięta w domach, ulice opustoszały, świat się zatrzymał, nagle okazało się, że wiele czynności można wykonywać zdalnie, bez wychodzenia z domu. Dzieci uczą się on line, rodzice również! Przyznajcie, czy choć raz nie zdarzyło się wam podczas kwarantanny zrobić ciekawej pracy plastycznej, albo napisać rozprawki np. o rozbiciu dzielnicowym w średniowiecznej Polsce!?
A na ulicach? Ludzie w maseczkach, rękawiczkach stali się nieufni, a codzienne doniesienia medialne tylko podsycają poczucie niepewności. W takiej sytuacji mamy dwa wyjścia: albo poddać się i smętnie czekać na to co usłyszymy w telewizji, albo wykorzystać ten czas kreatywnie, po to, by kiedyś móc go wspominać… z uśmiechem! A dlaczego nie?! To przecież tak naprawdę nasz wybór! (oczywiście wszystko z zachowaniem zasad bezpieczeństwa!)

Konkurs fotograficzny Zamaskowany świat pandemii to promocja twórczości artystycznej. Jednak dziś fotografia to już nie tylko zajęcie dla wybranych. Dzięki doskonałej jakości smartfonów, każdy może zostać autorem unikalnego zdjęcia.
Jeśli dodamy do tego ciekawy pomysł, związany oczywiście z rzeczywistością pandemii, oddamy klimat koronaferii w naszych domach, ubierzemy naszych modeli w maseczki, przyłbice, rękawiczki, bądź uchwycimy ciekawą scenę w środku miasta… materiał konkursowy mamy gotowy! Zatem do dzieła! Pokażcie światu jak wy widzicie zamaskowany świat pandemii!

Zgłoszenia prac przyjmowane będą w przemyskim Centrum Kulturalnym pod adresem artystyczny@ck.przemysl.pl do 20 czerwca 2020 roku.

Dokładnie przeczytajcie REGULAMIN, ponieważ zawiera kilka ważnych informacji, jak klauzule RODO, o prawach autorskich,czy też wymogi techniczne dotyczące fotek. W razie pytań dzwońcie: tel. 16 6782009.

Termin ogłoszenia wyników konkursu oraz sposób wręczenia nagród zostaną ustalone przez Centrum Kulturalne w Przemyślu najpóźniej do 1 września i podane do wiadomości na stronie internetowej www.ck.przemysl.pl

Posłuchajcie jak do udziału w konkursie zaprasza Krystyna Juźwińska z przemyskiego Centrum Kulturalnego

Zamaskowany świat pandemii - konkurs fotograficzny
COŚ DOBREGO #019

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.