Z tych paczkomatów śmieje się cała Polska! "Do Bydgoszczy będę jeździł!". Zdjęcie podbija internet

2023-01-25 9:53
paczkomaty
Autor: Facebook/Twitter/donald.pl

Allegro, DHL, dpd i nie tylko. A wszystkie w jednym miejscu. „Paczkomatowy” punkt na bydgoskich Bielawach rozbawił internautów. Powstają „przeróbki”, a komentarze pod postami na Facebooku i Twitterze są bezlitosne! A jeden z internautów pokazał zdjęcie, na którym widać, że wcześniej na miejscu jednego paczkomatu stał toi toi. Szczegóły poniżej.

Dla bydgoszczan to nic nadzwyczajnego. Chcą wysłać lub odebrać paczkę – idą do paczkomatu. Na Bielawach mają w czym wybierać! W jednym punkcie mamy aż kilka paczkomatów koło siebie. Od wyboru – do koloru. Allegro, DHL, dpd.

Nasze „paczkomatowe” gniazdo znajdujące się w okolicy przystanku tramwajowego Chodkiewicza/ Lelewela, strasznie rozśmieszyło jednak internautów. Jego zdjęcie pojawiło się w tym tygodniu na wielu stronach facebookowych, na Twitterze, a także w ogólnopolskich serwisach informacyjnych.

- Czy staną po stronie Śródziemia i zaatakują Isengard? - napisał jeden z użytkowników pod postem na facebookowej stronie „Bareja by tego nie wymyślił”.

Jak zwraca uwagą jedna z mieszkanek Bydgoszczy na Facebooku – obok znajduje się również Żabka, warzywniak i Monopol. „tzw. centrum wszechświata”, „Brakuje tylko latarni i komisariatu” – odpisują jej internauci z innych miast.

- „Do Bydgoszczy będę jeździł” – tak skomentował sytuację kolejny z użytkowników. Przypomnijmy, że użył on cytatu z komedii, nomen omen – Stanisława Barei.

Komentarze ludzi są bezlitosne. Od razu pojawiły się również „przeróbki” bydgoskiego „centrum paczkowatowego”. Jedną z nich pokazał nawet czytelnikom serwis informacyjny donald.pl. Zobaczcie sami.

paczkomaty
Autor: Facebook/donald.pl/screen

To nie koniec żartów! Tym razem nie na Faceeboku, a na Twitterze, jeden z bydgoszczan dodał zdjęcie fragmentu Bielaw wykonane już jakiś czas temu. Zwrócił on uwagę, że jeden z najnowszych paczkomatów został postawiony w miejscu, w którym wcześniej stał… toi toi, co tylko dodatkowo rozbawiło resztę komentujących.

paczkomat
Autor: Twitter/screen

A co Wy sądzicie o bydgoskim „punkcie paczkomatowym”? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Z tych paczkomatów śmieje się cała Polska! "Do Bydgoszczy będę jeździł!". Zdjęcie podbija internet
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE