paczkomaty

i

Autor: Facebook/Twitter/donald.pl

Z tych automatów paczkowych śmieje się cała Polska! "Do Bydgoszczy będę jeździł!". Zdjęcie podbija internet

2023-02-14 19:57

Allegro, DHL, dpd i nie tylko. A wszystkie w jednym miejscu. Punkt z automatami paczkowymi na bydgoskich Bielawach rozbawił internautów. Powstają „przeróbki”, a komentarze pod postami na Facebooku i Twitterze są bezlitosne! A jeden z internautów pokazał zdjęcie, na którym widać, że wcześniej na miejscu jednego automatu stał toi toi. Szczegóły poniżej.

Dla bydgoszczan to nic nadzwyczajnego. Chcą wysłać lub odebrać paczkę – idą do automatu paczkowego. Na Bielawach mają w czym wybierać! W jednym punkcie mamy aż kilka takich urządzeń koło siebie. Od wyboru – do koloru. Allegro, DHL, dpd.

Nasze gniazdo z automatami znajdujące się w okolicy przystanku tramwajowego Chodkiewicza/ Lelewela, strasznie rozśmieszyło jednak internautów. Jego zdjęcie pojawiło się w tym tygodniu na wielu stronach facebookowych, na Twitterze, a także w ogólnopolskich serwisach informacyjnych.

- Czy staną po stronie Śródziemia i zaatakują Isengard? - napisał jeden z użytkowników pod postem na facebookowej stronie „Bareja by tego nie wymyślił”.

Jak zwraca uwagą jedna z mieszkanek Bydgoszczy na Facebooku – obok znajduje się również Żabka, warzywniak i Monopol. „tzw. centrum wszechświata”, „Brakuje tylko latarni i komisariatu” – odpisują jej internauci z innych miast.

- „Do Bydgoszczy będę jeździł” – tak skomentował sytuację kolejny z użytkowników. Przypomnijmy, że użył on cytatu z komedii, nomen omen – Stanisława Barei.

Komentarze ludzi są bezlitosne. Od razu pojawiły się również „przeróbki” bydgoskiego centrum z automatami paczkowymi. Jedną z nich pokazał nawet czytelnikom serwis informacyjny donald.pl. Zobaczcie sami.

paczkomaty

i

Autor: Facebook/donald.pl/screen

To nie koniec żartów! Tym razem nie na Faceeboku, a na Twitterze, jeden z bydgoszczan dodał zdjęcie fragmentu Bielaw wykonane już jakiś czas temu. Zwrócił on uwagę, że jeden z najnowszych automatów został postawiony w miejscu, w którym wcześniej stał… toi toi, co tylko dodatkowo rozbawiło resztę komentujących.

paczkomat

i

Autor: Twitter/screen

A co Wy sądzicie o bydgoskim punkcie z automatami? Dajcie znać w komentarzach!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE