Przemyscy kryminalni złapali sprawcę rozboju na mieszkance Przemyśla

2021-09-28 11:51
rozbój
Autor: Pixabay

Kobieta została zaatakowana w klatce schodowej, w miejscu swego zamieszkania, w drodze powrotnej z banku, skąd wybrała pieniądze. Była śledzona przez napastnika.

Napadł ją na klatce schodowej w bloku przy ul. Glazera w Przemyślu. 65- letnia przemyślanka wracała z banku, skąd wybrała pieniądze. Jak się okazało, napastnik, 35- letni mieszkaniec Przemyśla poszedł za nią, aż do miejsca jej zamieszkania, gdzie została przez niego zaatakowana.

- Obezwładnił ją prawdopodobnie gazem pieprzowym i zabrał torebkę, w której znajdował się telefon, dokumenty, karty bankomatowe oraz pieniądze. - podaje KMP w Przemyślu.

Namierzenie i złapanie sprawcy nie zajęło kryminalnym wiele czasu, bo całe zdarzenie zostało przez kobietę zgłoszone na początku września.

35-letni mieszkaniec Przemyśla usłyszał zarzut rozboju. Na wniosek prokuratora, sąd aresztował podejrzanego na 3 miesiące.

Za to przestępstwo grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Emeryt posłał za kratki fałszywego policjanta
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE