Podkarpacie: IMGW ostrzega przed silnym wiatrem! Mogą wystąpić burze

i

Autor: Fot. Fotolia Podkarpacie: IMGW ostrzega przed silnym wiatrem! Mogą wystąpić burze

Podkarpacie: IMGW ostrzega przed silnym wiatrem! Mogą wystąpić burze

2022-04-07 14:02

W czwartek Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia przed silnym wiatrem. Alerty obowiązują w całym kraju. Na Podkarpaciu ostrzeżenie obowiązuje od północy do jutra, do godzin popołudniowych.

IMGW wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia o silnym wietrze dla wszystkich województw. Alert dla całej Polski obowiązuje od czwartkowego popołudnia do piątku. W tym czasie prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 45 km/h, w porywach nawet do 90 km/h, z południowego zachodu i zachodu. Miejscami mogą wystąpić burze.

CZYTAJ TAKŻE: Zmiana miejsca przyjmowania wniosku o świadczenie za przyjęcie uchodźców z Ukrainy

Podkarpacie: IMGW ostrzega przed silnym wiatrem!

Na Podkarpaciu ostrzeżenie pierwszego stopnia wydane przez IMGW obowiązuje we wszystkich powiatach. Wydane jest na czas od północy do jutra, do godz. 15:00. Prawdopodobieństwo wystąpienia zdarzeń IMGW ocenia na 80 procent.

Jak wygląda pomoc na granicy? (Medyka)
Sonda
Czy boisz się silnego wiatru?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE