Mężczyzna przygnieciony przez ciągnik! Miał prawie promil alkoholu w organizmie

i

Autor: KPP Przeworsk

Mężczyzna przygnieciony przez ciągnik! Miał prawie promil alkoholu w organizmie

2021-08-16 14:56

Blisko promil alkoholu miał 47-letni mieszkaniec gminy Kańczuga, który w miniony piątek w miejscowości Pantalowice został przygnieciony przez ciągnik. Jak ustaliła policja, rolnik najechał na skarpę i wywrócił pojazd. 47-latek, gdy wyjdzie ze szpitala odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem po godzinie 19.00 w miejscowości Pantalowice. Z ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że 47-letni mieszkaniec gminy Kańczuga podczas prac najechał na skarpę przez co ciągnik przewrócił się przygniatając kierującego. Mężczyzna z obrażeniami została przetransportowany do szpitala.

CZYTAJ TAKŻE: Podkarpackie: Ostrzeżenie II stopnia przed burzami i upałem

Miał prawie promil alkoholu w organizmie

Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało, że 47-latek miał w organizmie 0,74 promila alkoholu. Za jazdę w stanie nietrzeźwości mężczyźnie grozi nawet do 2 lat pozbawienia wolności, utrata prawa jazdy oraz wysoka grzywna!

Piknik średniowieczny w Czaplinku
Sonda
Czy kary za jazdę samochodem po alkoholu powinny być wyższe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE