wypadek Przemyśl

i

Autor: Policja Podkarpacka

Raport policji

Groźny wypadek w Przemyślu. Zderzenie dostawczaka, autobusu i osobówki

2023-03-30 15:10

W środę 29 marca na ulicy Lwowskiej w Przemyślu doszło do zderzenia z udziałem trzech pojazdów. Jedną z osób przewieziono do szpitala.

Do wypadku doszło około godziny 15.00. Z ustaleń policji wynika, że 54-letni kierowca dostawczaka nie zachował bezpiecznej odległości od jadącego przed nim samochodu osobowego w wyniku czego doszło do zderzenia. Siła uderzenia była na tyle duża, że samochód wylądował na przeciwległym pasie i zderzył się z prawidłowo jadącym autobusem. Kierowca volkswagena trafił do szpitala. Na szczęście mężczyzna nie odniósł poważnych obrażeń. Badania alkomatem wykazały, że w chwili wypadku wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

 

CZYTAJ TAKŻE: Pracownicy kradli miedziane rury i dzielili się zyskiem. Wynieśli 400 kg rur!

Wysoki mandat dla 54-latka

Ostatecznie za spowodowanie wypadku obwiniono 54-letniego kierowcę, który poruszał się dostawczym volkswagenem. Mężczyzna otrzymał mandat w wysokości aż 3000 złotych. Policjanci zatrzymali również dowody rejestracyjne wszystkich trzech pojazdów biorących udział w zdarzeniu.

ZOABCZ: Brawurowa jazda ciągnikiem wypełnionym butelkami po piwie

W Wielkanoc osierocili trójkę dzieci
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE