Dzień matki. Zobaczcie najciekawsze życzenia dla mam od przedstawicieli władz z regionu

2020-05-26 15:50
Dzień matki
Autor: pixabay

26 maja, jak co roku swoje święto obchodzą mamy. My sprawdziliśmy jakie życzenia złożyli przedstawiciele lokalnych władz

W Polsce dzień matki obchodzony jest corocznie 26 maja. My sprawdziliśmy jakie w tym roku życzenia popłynęły do mam od polityków: posłów, samorządowców, burmistrzów z naszego regionu.

Prezydent Przemyśla Wojciech Bakun złożył takie życzenia: "Wszystkim matkom, mamom, mamusiom życzę dużo zdrowia, wytrwałości i codziennego uśmiechu. Niech wasze pociechy - te duże i te małe - dają wam na codzień mnóstwo powodów do zadowolenia i pękania z dumy. Kochamy was"

"Wszystkim Mamom w tym wyjątkowym Dniu życzę radosnego świętowania, pełni zdrowia i wielu sił, by marzenia stały się rzeczywistością!" - to życzenia od burmistrza Jarosławia Waldemara Palucha.

"W Dniu Matki składam wszystkim Mamom życzenia wszelkiej pomyślności, wsparcia i zrozumienia" - takie słowa do wszystkich mam skierował Marek Kuchciński, poseł i były marszałek Sejmu.

Wiele satysfakcji i zadowolenie z dzieci życzy mamom posłanka Teresa Pamuła.

Leszek Kisiel, burmistrz Przeworska złożył takie życzenia: 'Wszystkim Mamom życzę cudownych chwil, pełnych uśmiechu i nieustającego zadowolenia ze swoich pociech (tych małych i tych dorosłych). I nieważne, czym dziś obdarujemy Mamę, najistotniejsze, by ofiarować Jej miłość i pamięć..."

Za co kochają swoje mamy młodzi przemyślanie?
Malowana filiżanka na Dzień Matki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE