Awanturował się, niszczył samochód i był agresywny. Policjanci zatrzymali 40-letniego awanturnika

2021-04-29 15:25 A.I
Awanturował się, niszczył samochód i był agresywny. Policjanci zatrzymali 40-letniego awanturnika
Autor: KMP Przemyśl

Policjanci wezwani do interwencji domowej zatrzymali 40-latka, który włamywał się do piwnic w Przemyślu. Zgłaszająca kobieta zadzwoniła po policję w obawie przed agresywnym zachowaniem mężczyzny. Okazało się, że w plecaku miał nożyce, które służyły mu do włamań. Mężczyzna trafił do izby wytrzeźwień, a po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty.

W poniedziałek, przed godziną 5.00 funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu otrzymali zgłoszenie o agresywnym mężczyźnie, który jest nietrzeźwy, awanturuje się i niszczy samochód zgłaszającej. Po dotarciu na miejsce policjanci zatrzymali 40-latka, od którego wyraźnie było czuć alkohol. Mężczyzna zachowywał się agresywnie i nie reagował na polecenia policjantów. 40-latek został przewieziony do izby wytrzeźwień. W trakcie przekazywania awanturnika pracownikom izby w jego plecaku znaleziono nożyce. Policjanci skojarzyli narzędzie z nocnymi włamaniami do piwnic przy ul. Tarnawskiego w Przemyślu

CZYTAJ TAKŻE: Protest w lesie w Nadleśnictwie Bircza. Ciężki sprzęt wjeżdża w namiot protestujących! [WIDEO]

Włamywał się do piwnic

Okazało się, że mężczyzna włamywał się do piwnic stąd kradł narzędzia. Straty oszacowano na blisko 3 tys. zł. Policjanci zgromadzili materiał dowodowy, potwierdzający, że mężczyzna jest sprawcą tych włamań.

Po wytrzeźwieniu przedstawiono mu zarzuty, do których się przyznał, wskazał miejsca w których ukrywał skradzione łupy. Wczoraj na wniosek policji, prokurator zastosował wobec podejrzanego środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego oraz zakazu opuszczania kraju.

POLUB NASZ NOWY LOKALNY FANPAGE NA FACEBOOKU!

Bezpieczna majówka nad wodą. Jak nie utonąć?