Auto-Moto-Fan SRS Przemyśl jedzie na półfinał Mistrzostw Polski do Gdańska

2021-02-12 15:28
srs czuwaj
Autor: SRS Przemyśl

W miniony weekend w Przemyślu rozegrany został Turniej 1/16 Mistrzostw Polski Juniorów w piłce ręcznej o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla. Nasi zajęli II miejsce, czym wywalczyli awans do kolejnej fazy rozgrywek o Mistrzostwo Polski Juniorów.

W ubiegły weekend w hali POSiR emocje sięgały zenitu. Doskonały poziom gry i zdrowa sportowa rywalizacja dostarczyły licznie zgromadzonej przed ekranami monitorów publiczności niezapomnianych wrażeń.

W Turnieju 1/16 Mistrzostw Polski Juniorów w piłce ręcznej o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla oprócz gospodarzy - zespołu Auto - Moto - Fan SRS Przemyśl, wystąpiły zespoły : MKS Real Astromal Leszno, UKPR Agrykola Warszawa, MKS Pałac Młodzieży Tarnów.

Stawka zawodów była bardzo wysoka. Oprócz pucharów i nagród rzeczowych, dwa najlepsze zespoły przemyskiego turnieju, wywalczyły awans do kolejnej fazy rozgrywek o Mistrzostwo Polski Juniorów.

- Już po pierwszym dniu zmagań, można było zakładać, że walka o końcowy triumf rozegra się pomiędzy zespołami z Przemyśla i Tarnowa. Zarówno jedni jak i drudzy zdecydowanie wygrali swoje inauguracyjne mecze, górując praktycznie w każdym elemencie handbalowego rzemiosła nad rywalami. - relacjonuje Robert Skawiński, prezes zarządu SRS PRZEMYŚL.

Rozstrzygnięcia dotyczące awansu zapadły w sobotę. Kolejne wygrane MKS Pałac Młodzieży Tarnów i Auto-Moto-Fan SRS Przemyśl spowodowały, że drużyny te, mogły się już cieszyć z promocji do turniejów ćwierćfinałowych. Jedyną nierozstrzygniętą kwestią, była końcowa kolejność w całym turnieju.

Mecz finałowy zapisał się w historii jako bardzo emocjonujący

- Liczna publiczność śledząca przebieg zawodów przed ekranami telewizorów i monitorów, była świadkiem spotkania na najwyższym, juniorskim poziomie. - mówi R. Skawiński.

Mecz był bardzo wyrównany. Kilkanaście sekund przed końcem goście prowadzili jedną bramką. Trener Auto-Moto-Fan SRS Przemyśl - Piotr Kroczek wziął czas, aby ustawić ostatnią akcję. Niestety, efektowną wrzutkę gospodarzy, jeszcze efektowniej wybronił bramkarz z Tarnowa i mecz zakończył się zwycięstwem gości 24-23.

Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla zdobyli zawodnicy MKS Pałac Młodzieży Tarnów.

Klasyfikacja końcowa:

1. MKS Pałac Młodzieży Tarnów

2. Auto-Moto-Fan SRS Przemyśl

3. UKPR Agrykola Warszawa

4. MKS Real Astromal Leszno

MVP Turnieju wybrany został zawodnik MKS Pałac Młodzieży – Konrad Wątroba

Królem Strzelcem Turnieju został zawodnik Auto-Moto-Fan SRS Przemyśl – Kevin Starzecki (26 bramek)

Najlepszym Bramkarzem Turnieju został zawodnik Auto-Moto-Fan SRS Przemyśl – Adam Iwasieczko

Już za tydzień (19-21 lutego) w Gdańsku nasi szczypiorniści powalczą o awans do półfinałów Mistrzostw Polski. Zadanie łatwe nie będzie, ale wierzymy, że pokażą pełnię swoich możliwości i postarają się o niespodziankę!

Wspierajcie sport w Przemyślu! 

Jeżeli zastanawiacie się co zrobić z 1% swojego podatku, a kochacie ten sport i chcecie by się rozwijał w naszym mieście to przekażcie im ten 1%! 

Fundacja Studencka Młodzi Młodym

KRS: 0000270261

Dopisek jest bardzo istotny:  PIŁKA RĘCZNA PRZEMYŚL 4205

srs czuwaj
Autor: Orlen Upstream SRS Przemyśl

QUIZ. Slang młodzieżowy 2020. Jeśli nie przekroczysz wyniku 5/10, jesteś boomerem

Pytanie 1 z 10
Na początek rozpracujmy słowo z tytułu. Kim jest "boomer"?
Zasypany Przemyśl 11.02.2021
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE