Najprościej dojechać do parku komunikacją miejską

i

Autor: Poznan.pl

Zmiany organizacji ruchu na Golęcinie. Wszystko przez Park Iluminacji

2022-10-28 10:48

Od piątku, 28 października, w Ogrodzie Dendrologicznym Uniwersytetu Przyrodniczego na Golęcinie znów działać będzie Park Iluminacji. W związku z otwarciem atrakcji zmieni się też organizacja ruchu.

W tym sezonie organizatorzy Lumina Parku przygotowali dla uczestników multimedialny spacer wśród drzew Ogrodu Dendrologicznego w Poznaniu, połączony z popkulturową opowieścią.

Najprościej dojechać do parku komunikacją miejską - wysiąść na przystankach  "Wojska Polskiego" lub "Golęcin", a następnie skorzystać z wejścia od strony ul. Wojska Polskiego. Dojeżdżający samochodami mogą skorzystać z parkingu przy ul. Wojska Polskiego (przy Uniwersytecie Przyrodniczym).

Organizator umożliwi też dojazd ul. Warmińską od strony ul. Golęcińskiej do parkingu przy stadionie żużlowym i wejścia do parku od strony tej ulicy. Wjazd i wyjazd północnym odcinkiem ul. Warmińskiej odbywać się będą wahadłowo, wyłącznie pod nadzorem osób upoważnionych. 

28 i 29 października dojazd od strony ul. Golęcińskiej będzie możliwy w godz. od 16:00 do godz. 21:00, a od 30 października, z uwagi na zmianę czasu, w godz. od 15:00 do 21:00. 

Parkowanie na ul. Golęcińskiej możliwe jest wyłącznie w miejscach wyznaczonych. Kierowcy proszeni są o zachowanie ostrożności.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na [email protected]!