Zimowe zdjęcia Poznania sprzed wojny! Dziś takiego śniegu u nas nie ma [GALERIA ZDJĘĆ]

2020-12-24 9:13
Zima przed wojną w Poznaniu
Autor: Narodowe Archiwum Cyfrowe Poznań. Ulica Fredry. Widoczny gmach Teatru Wielkiegi i Collegium Medicum. 1930 rok

W dniu Wigilii pogoda w Poznaniu wigilijna nie jest. Każdy, choć na te kilka dni w roku chciałby zobaczyć śnieg. Nic straconego. Przenosimy się w czasie i nie dość, że pokażemy śnieg to jeszcze zobaczyć na nim będzie można przedwojenne zdjęcia z Poznania.

Jak co roku w zimę czekamy na śnieg. Niestety, póki co, poza jednym dniem śniegu wiele nie otrzymaliśmy. Zawsze liczmy, iż dostaniemy go choćby na święta, jednak niestety, w tym roku także go nie ma. Na białe święta Bożego Narodzenia trzeba jeszcze poczekać przynajmniej rok. Jednak my, w ten niezwykły dzień, zabieramy Was w podróż do przedwojennego Poznania. To właśnie tutaj w latach 30-tych ubiegłego wieku śnieg był. Zobacz Poznań na archiwalnych, zaśnieżonych zdjęciach!

Super Raport - Wigilia 2020

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

QUIZ. Śląskie święta są jedyne w swoim rodzaju. Niewiele osób o tym wie! Sprawdź się

Pytanie 1 z 10
Kto przynosi prezenty pod choinkę na Śląsku?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE