Gwiazdy

Zasłynęła wyuzdaną sceną w jacuzzi. Czy Maja Frykowska wróci do showbiznesu?

2024-04-22 12:24

Program "Big Brother" był prawdziwym hitem polskiej telewizji. Uczestników reality show "podglądały" miliony Polaków. Jedną z największych gwiazd programu była Maja (wtedy jeszcze Agnieszka) Frykowska. Skandalistka po latach szykuje powrót do mediów. Co wiemy o jej planach?

Skąd wzięła się "Frytka"? 

Maja Frykowska urodziła się 23 grudnia 1977 w Łodzi, jako Agnieszka Frykowska. Jej ojcem był operator filmowy Bartłomiej Frykowski, a dziadkiem legendarny producent Wojciech Frykowski. 

Frykowska zasłynęła jednak nie dzięki karierze w branży filmowej, a udziałem w skandalizującym reality show "Big Brother". Uczestnicy mieszkali w posesji "Wielkiego Brata", który podglądał ich każdy krok. 25-letnia wówczas "Frytka" wywołała prawdziwy skandal obyczajowy... oddając się igraszkom w jacuzzi z innym uczestnikiem programu! 

Co wydarzyło się w jacuzzi? 

Odcinek, w którym Frykowska baraszkowała w jacuzzi z Łukaszem "Kenem" Wiewiórskim wywołała prawdziwy skandal obyczajowy w polskich mediach. "Big Brother" emitowany był w erze, kiedy widzowie nie byli przyzwyczajeni do takiego poziomu rozwiązłości na ekranie. Scena została pokazana w taki sposób, że wiele osób było przekonanych, że pomiędzy Frytką i Kenem doszło do stosunku! Po latach Frykowska zaprzeczyła tym doniesieniom: 

Media donosiły o stosunku seksualnym, którego... nie było! Prawda jest taka, że któryś z operatorów tak pędził z kamerą, że walnął z impetem w lustro weneckie. Huk sprawił, że natychmiast oprzytomniałam i zakończyliśmy baraszkowanie w pianie... Okrzyknięto mnie d***ką wszech czasów - pisała Frykowska

Maja Frykowska znów na czerwonym dywanie 

Po "Big Brotherze" życie Frykowskiej uległo znacznym zmianom. Celebrytka przestała pojawiać się na imprezach, media donosiły także o jej nawróceniu religijnym. W 2010 roku oficjalnie zmieniła imię z Agnieszki na Maję. Poślubiła biznesmena Michała Brzezińskiego, któremu w 2015 roku urodziła córkę. 

W kwietniu tego roku Frytka zaskoczyła i pojawiła się publicznie na czerwonym dywanie gali finałowej II Edycji konkursu Mrs. Poland International. Celebrytka zachwyciła różową sukienką i doskonałą figurą. Mimo 47 lat na karku Frykowska wygląda, jakby w ogóle się nie postarzała! Czy to oznacza, że Frytkę zobaczymy jeszcze na ekranach telewizorów? Pozostaje nam czekać na kolejne ruchy dawnej skandalistki. 

Co stało się ze zwycięzcami Big Brothera?