Świat

Jako 9-latka wygrała zawody Miss. Teraz jest nastolatką i zachwyca urodą!

2024-04-22 10:18

Paisley Langworthy zachwyciła Stany Zjednoczone w 2019 roku, kiedy w wieku 9 lat wygrała zawody małej miss. Teraz dziewczyna ma już prawie 15 lat i wciąż bierze udział w konkursach piękności! Zobaczcie jaką przemianę przeszła dziewczyna, która z roku na rok staje się coraz piękniejsza.

Kariera małej miss

Kilka lat temu Stany Zjednoczone oszalały na punkcie zawodów małych miss. Wszystko za sprawą programu "Toddlers and Tiaras", znanego w Polsce jako "Małe Miss". Reality Show ukazywało życie dziecięcych królowych piękności, które od najmłodszych lat musiały rywalizować ze sobą na scenie. 

Taką "małą miss" była Paisley Langworthy, która w wieku zaledwie 9 lat osiągnęła szczyt swojej popularności, zdobywając tytuły na konkursach w całym kraju. Trudno w to uwierzyć, ale jako dziecko chodziła w pełnym makijażu oraz niesamowitych kreacjach. Największe kontrowersje wywoływała jednak... sztuczna opalenizna Paisley.  

Nastolatka stawia na naturalność

Wszystko zmieniło się ponad 5 lat później. Paisley stała się nastolatką i zerwała z wcześniejszym "sztucznym" wizerunkiem. Teraz możemy oglądać dziewczynę w lekkim makijażu i stonowanej opaleniźnie. Co ciekawe Paisley cały czas bierze udział w konkursach piękności, a w zeszłym roku zdobyła tytuł "Miss Missouri Junior High School America". 

Zdjęcie z całej kariery Paisley zobaczycie w naszej galerii. Trudno uwierzyć w to, jak zmieniła się ta dziewczyna! 

Karolina Bielawska oddaje koronę. Była drugą Polką, która została Miss World