Zaginiony Jakub Skrzypczak

i

Autor: Policja Poznań/Pixabay

Zaginiony

Zaginął małoletni Jakub Skrzypczak. Policja prosi o wszystkie informacje związane z miejscem pobytu chłopca

2023-09-29 19:31

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Wilda poszukują małoletniego Jakuba Skrzypczaka. 15-latek kilka dni temu samowolnie oddalił się z miejsca zamieszkania. Rodzina i bliscy nie mają z nim żadnego kontaktu.

Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat jego miejsca pobytu proszone są o kontakt z policjantami.

Zaginął Jakub Skrzypczak

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Poznań – Wilda poszukują małoletniego Jakuba Skrzypczaka. W czwartek 21 września br. w godzinach wieczornych, 15-latek samowolnie oddalił się z miejsca zamieszkania przy ul. Chłapowskiego w Poznaniu i do dzisiaj nie skontaktował się z rodziną.

Jakub Skrzypczak - ubiór w dniu zaginięcia

W dniu zaginięcia ubrany był w szare spodnie typu moro, zieloną koszulkę, czarno-czerwone buty oraz posiadał sportowy plecak marki NIKE z odzieżą. Ponadto miał przy sobie kartę Peka oraz legitymację szkolną.  

Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat jego miejsca pobytu proszone są o kontakt z policjantami pod numerami telefonów: 47 77 12511/12 lub 112.

3-letni Bruno poszukuje swojego ukochanego misia. Pluszak zaginął w tajemniczych okolicznościach!
Zaginiony Jakub Skrzypczak

i

Autor: Policja Poznań/Pixabay
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE