Żabka

i

Autor: materiały prasowe

Żabka wprowadza abonament na kawę. Ile kosztuje "kawonament" i czy działa w Poznaniu?

2022-11-07 10:14

Sieć sklepów Żabka wprowadziła do oferty abonament na kawę ze swoich automatów. Za stałą miesięczną opłatą możemy odebrać jeden napój dziennie. W tym wypadku cena jest dużo niższa niż w regularnej sprzedaży. "Kawonament" działa także w Poznaniu, gdzie sieć ma wiele swoich punktów. Jak dokładnie działa "kawonament" i ile dokładnie kosztuje?

Na czym polegać będzie "Kawonament"? Użytkownik aplikacji Żappka, który opłaci miesięczną subskrypcję, będzie mógł odebrać jeden ciepły napój dziennie. 

Kawonament w Poznaniu: ile kosztuje usługa

Koszt miesięcznej subskrypcji kawonamentu wynosi 49,99 zł – po wykupieniu abonamentu klientowi będzie przysługiwać jedna kawa dziennie. Sieć informuje, że w ten sposób za pojedynczy ciepły napój z kawomatu zapłacimy od 1,61 zł, czyli zdecydowanie mniej niż w przypadku regularnej sprzedaży.

Jak płacić będziemy za usługę? Przy rejestracji w aplikacji sieci sklepów zarejestrować będzie trzeba swoją kartę płatniczą. Opłata będzie od nas pobierana cykliczne co 30 dni. Poza tym każdy, kto wykupi „kawonament”, otrzyma w ramach miesięcznego okresu rozliczeniowego darmową kawę (200 ml) lub muffina. 

Kawonament w Poznaniu:gdzie można kupić

W samym Poznaniu znajdują się setki sklepów sieci Żabka. Wszystkie dostępne punkty można znaleźć pod tym linkiem. Kawowy abonament to kolejne z udogodnień, które mają przyciągnąć do sieci nowych klientów. Spodobał Ci się pomysł kawonamentu? Aby z niego skorzystać, wystarczy zainstalować aplikację Żappka (dostępna w Google Play, App Store i AppGallery), a następnie wybrać zakładkę kawonament.

Potem trzeba już tylko aktywować subskrypcję i opłacić abonament przy pomocy karty płatniczej. Podczas codziennego odbioru kawy wystarczy pokazać przy kasie aplikację.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE