Żaba spędził w schronisku 9 lat. Nareszcie znalazł kochający dom

2021-12-03 16:06
Żaba
Autor: facebook.com/schronisko.dla.zwierzat.poznan

Niektóre psy spędzają w schronisku niemal całe życie. Tam było w przypadku Żaby, który do przytułku trafił jako roczny szczeniak. Przez 9 lat nie udało mu się znaleźć kochającego domu. Teraz to się zmieniło! Psiaka adoptowała...wolontariuszka.

Żaba przez niemal całe swoje życie mieszkał w schronisku. Chociaż raz trafił do adopcji, niestety wrócił do placówki. Od pięciu lat jego opiekunką była wolontariuszka Marlena. Połączyła ich silna więź, dzięki której udało się wypracować wiele dobrych zachowań u zwierzaka. Mimo to wciąż nie miał domu...

Teraz sytuacja życiowa pozwoliła Marlenie na adopcję! Żaba nie tylko będzie miał rodzinę, ale w dodatku już częściowo znaną.

ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH

Adopcja Żaby wywołała wielkie poruszenie w social mediach. Posłuchajcie więcej o historii tego psiaka:

Posłuchaj całej rozmowy z ​Katarzyną Frąckowiak ze Schroniska w Poznaniu

Żabie się udało, ale niestety w schronisku wciąż mieszka sporo zwierząt, również starszych, które czekają na kochający dom. Obecnie jest tam około 140 psów i 340 kotów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE