Kręgi w zbożu

i

Autor: Youtube / Janusz Nowak Kręgi w zbożu

Wielkopolska: Kręgi w zbożu znowu na polach! Mieszkańcy pytają: Czy to UFO? [WIDEO]

2020-07-21 13:00

Na jednym z wielkopolskich pól po raz kolejny pojawiły się kręgi w zbożu. Doskonale widać je na zdjęciach z lotu ptaka. Czy ma to związek z paranormalnymi zjawiskami? Szukamy odpowiedzi na stronie internetowej ESKI Poznań.

To zjawisko, które bez wątpienia robi ogromne wrażenie. Nie inaczej jest tym razem. Na jednym z wielkopolskich pól po raz kolejny pojawiły się kręgi w zbożu. To regularne formy geometryczne, które uzyskiwane są przez wycięcie lub zgniecenie roślinności na polach uprawnych. Tym razem pojawiły się one w Nadarzycach. Informują o nich Wiadomości Wrzesińskie. Nie wiadomo, kto za tym stoi. W sieci pojawiło się nagranie z drona, na którym doskonale widać kręgi w zbożu w województwie Wielkopolskim. Zobaczcie sami:

Kręgi w zbożu: Czy to UFO?

Wokół kręgów w zbożu urosło wiele kontrowersji, a także mitów i domysłów. Istnieją na przykład hipotezy, że kręgi powstają na skutek lądowania lub oddziaływania niezidentyfikowanego obiektu latającego, czyli UFO. Tego oczywiście nikomu nie udało się udowodnić. Nadal najprostszym i najbardziej prawdopodobnym wyjaśnieniem istnienia kręgów jest celowe działanie ludzi, a możliwość stworzenia takich wzorów za pomocą prostych narzędzi w krótkim czasie została wielokrotnie dowiedziona.

Zamknięty fragment Głogowskiej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE