Wielkopolska: CCC otwiera sklepy! Ponad 100 placówek wznawia działalność! [NOWE ZASADY]

2020-04-23 17:28
Sklep CCC
Autor: materiały prasowe CCC współpracuje z artystami. Ta kolekcja obuwia, torebek i akcesoriów to będzie istny szał!

Po kilkutygodniowej przerwie sieć sklepów obuwniczych CCC otwiera część swoich sklepów stacjonarnych. Klienci jednak muszą liczyć się z nowymi zasadami w nich obowiązującymi. Które sklepy zostaną otwarte i jak będą wyglądały w nich zakupy? Przeczytajcie na stronie internetowej ESKI Poznań.

Sieć sklepów obuwniczych CCC postanowiła otworzyć ponad 100 sklepów w całej Polsce. Wszystko odbywa się zgodnie z obowiązującymi przepisami i ograniczeniami wprowadzonymi przez rząd. To właśnie dlatego wszystkie sklepy, które znajdują się w galeriach handlowych pozostają zamknięte. Otwarte zostają tylko sklepy w niewielkich pawilonach handlowych, a także te wolnostojące.

Wielkopolska: CCC otwarte sklepy – gdzie kupić buty w Poznaniu i okolicach?

Niestety, w samym Poznaniu wszystkie sklepy sieci CCC pozostają zamknięte. Ma to związek z tym, że znajdują się one w galeriach handlowych, a co za tym idzie nie mogą być otwarte. Gdzie więc znajduje się otwarty sklep CCC w okolicach Poznania? Poniżej szczegółowa lista.

Kościan CCC Kościan 1387
ul. Kościuszki 5c 64-000 Kościan

Wągrowiec CCC Polomarket 1729
ul. Lipowa 12 62-100 Wągrowiec

Środa Wielkopolska CCC A-Centrum 2401
ul. Poselska 63-000 Środa Wilkopolska

Śrem CCC 1 Maja 2170
ul. 1 Maja 2 63-100 Śrem

Szamotuły CCC Inbag 2090
ul. Nowowiejskiego 3 64-500 Szamotuły

Oborniki CCC Oborniki 1847
ul. 11 Listopada 2 64-600 Oborniki

SKLEPY ODDALONE OD POZNANIA:

Ostrów Wielkopolski CCC Multibox 1826
ul. Kolejowa 32 63-400 Ostrów Wielkopolski

Sklepy CCC otwarte – szczególne środki ostrożności

Sieć prosi klientów o zachowanie szczególnych środków ostrożności. Jednym z nich jest oczywiście obowiązek zakrywania ust i nosa na terenie sklepu. Sprzedawcy będą pilnować, by na terenie sklepu znajdowała się określona w ustawie liczba osób. Władze CCC proszą też o płatności bezgotówkowe i dezynfekowanie rąk przed rozpoczęciem zakupów.

Skontaktuj się z nami - Poznań
Autor: ESKA POZNAŃ Skontaktuj się z nami - Poznań
Posłuchaj, dlaczego bolą plecy i jak sobie radzić z dolegliwościami. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Ścieżka w koronach drzew w Poznaniu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE