Wielka Szama w Poznaniu

i

Autor: Festiwal Smaków FOOD Trucków Wielka Szama w Poznaniu w ostatni weekend marca

Wielka Szama w Poznaniu! Ostatni weekend marca należy do food trucków z całej Polski

Największy zlot food trucków w Wielkopolsce odbędzie się w dniach 25-26 marca w Poznaniu. To już kolejna edycja tego kulinarnego eventu. Odbędzie się on na Stadionie Poznań. Start zarówno w sobotę, jak i w niedzielę od 12:00. Motywem przewodnim będą nie tylko polskie smaki, ale także smaki między innymi z Meksyku, Azji, Gruzji, Hiszpanii oraz Węgier.

Wielka Szama znów w Poznaniu

Ostatni weekend marca w Poznaniu zdominują kulinarne doznania i zapachy. Stadion Poznań zamieni się z areny sportowej w arenę kulinarną. Podczas Wielkiej Szamy w dniach 25 i 26 marca będzie można spróbować smaków z 30 food trucków z całej Polski. Nie oznacza to jednak, że jedzenie będzie tylko z polskiej kuchni.

Kulinarne smaki z całego Świata w Poznaniu

Jak zapewniają organizatorzy, spróbujemy nie tylko smaków polskich, ale także z Meksyku, Azji, Gruzji, Hiszpanii oraz Węgier i innych. W trakcie wydarzenia będzie można zasmakować w różnych kulturach, poznać nowe smaki. Będzie także strefa dla dzieci z atrakcjami dla nich. Od dmuchanych zamków, przez stoisko z kolorowankami, rodeo, czy z leżankami, w ramach odpoczynku.

Święto jedzenia w ostatni weekend marca

Wielka Szama w Poznaniu odbędzie się w dniach 25-26 marca (sobota-niedziela) w godzinach 12:00-21:00 pierwszego dnia i 12:00-20:00 drugiego dnia. Całe wydarzenie będzie miało miejsce na Stadionie Miejskim w Poznaniu, przy Bułgarskiej. Wstęp będzie bezpłatny.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE