Tragiczny wypadek w okolicach Konina. Zginął 21-latek

2022-12-26 12:21
Ambulans
Autor: Getty Images Wyewakuowano całą szkołę w Tychach. Podczas apelu dzieci zaczęły nagle mdleć

25 grudnia, w Pierwszy Dzień Świąt Bożego Narodzenia, doszło do tragicznego wypadku w Paprotnie. 21-letni kierowca wpadł w poślizg i uderzył w jadący z na przeciwka samochód. Mimo szybkiej reakcji pogotowia ratunkowego i podjęcia reanimacji mężczyzna zmarł.

Tragiczny wypadek w Paprotnie - nie żyje mężczyzna 

Do wypadku doszło w 25 grudnia w Paprotnie, o godzinie 18:00. 21-letni kierowca peugeota wpadł w poślizg na trasie trasie K92 w Gminie Krzymów. Po przewiezieniu do szpitala i podjęciu czynności reanimacyjnych mężczyzna niestety zmarł. Do informacji o szczegółach zdarzenia dotarł Przegląd Koniński: 

21-letni kierowca z gminy Krzymów, jadąc peugeotem od strony Koła w kierunku Konina, z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn wpadł w poślizg i zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadącego z przeciwka peugeota, którym kierował 31-letni mieszkaniec gminy Władysławów. W wyniku tego zdarzenia 31-latek trafił do szpitala, natomiast 21-latek, pomimo podjętej reanimacji zmarł. Droga jest całkowicie zablokowana. Na miejscu nadal pracują policjanci pod nadzorem prokuratury. Nadal wyjaśniane są przyczyny tego wypadku – informuje Sebastian Wiśniewski, rzecznik prasowy KMP w Koninie.

Według informacji pozyskanych przez PAP, w Wigilię i Boże Narodzenie na drogach w całym kraju doszło do 62 wypadków drogowych, w których zginęły 3 osoby, a 81 zostało rannych.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE