Telewizory na mundial. Specjalnie oferty dla fanów piłki nożnej. Takich promocji nie widziałeś

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Telewizory na mundial. Specjalnie oferty dla fanów piłki nożnej. Takich promocji nie widziałeś

Telewizory na mundial. Specjalnie oferty dla fanów piłki nożnej. Takich promocji nie widziałeś

2022-11-18 13:27

Mundial 2022 zbliża się wielkimi krokami. Większość z nas mistrzostwa świata w piłce nożnej oglądać będzie w telewizji. Wielu z nas marzy wtedy o doskonałym obrazie i dźwięku. W związku z tym wiele sklepów przygotowało specjalne oferty dla fanów piłki nożnej, które dotyczą telewizorów na mundial.

Mundial 2022 w Katarze

Już w niedzielę (20 listopada) rozpoczynają się mistrzostwa świata w piłce nożnej. Rozegrane zostaną one w Katarze. W pierwszej fazie turnieju oglądać będziemy nawet po cztery mecze dziennie, które są zaplanowane na godz. 11, 14, 17 i 20. Wielki finał odbędzie się 18 grudnia. Na mundialu 2022 zagra też reprezentacja Polski, która w grupie C zmierzy się z Meksykiem, Arabią Saudyjską i Argentyną.

Gdzie oglądać mundial 2022?

Mundial 2022 na terenie naszego kraju można oglądać na antenach Telewizji Polskiej. Mecze transmitowane będą na antenach TVP1, TVP2, TVP Sport i TVP 4K. Ponadto transmisje będzie można oglądać na stronie internetowej sport.tvp.pl.

Telewizory na mundial

Zdecydowana większość z nas mistrzostwa świata w piłce nożnej oglądać będzie w telewizji. W związku z tym, wiele sieci sklepów przygotowało specjalne oferty dla fanów piłki nożnej. Wszystko po to, aby oglądać mundial w komfortowych warunkach. W poniższej galerii wybraliśmy kilka ofert, które powinny zainteresować kibiców. W dalszej części artykułu opisujemy także Jak wybrać dobry telewizor na mundial 2022.

Jak wybrać dobry telewizor na mundial 2022?

Jak wybrać dobry telewizor na mundial 2022? To pytanie zadają sobie kibice, którzy chcą kupić nowy telewizor z myślą o mistrzostwach świata w piłce nożnej. Ważna jest przede wszystkim wielkość ekranu. Większy nie znaczy, że lepszy. Wszystko zależy od pomieszczenia, w którym znajdować się będzie telewizor. Eksperci twierdzą, że ekran o konkretnych wymiarach powinien znajdować się od naszych oczu w konkretnej odległości. Np. ekran mający 50 celi powinien być oddalony od naszych oczu o około 1,9 metra.

Dzisiejsze telewizory mają przygotowane różne "bajery", które z pewnością zwiększają komfort oglądania. W związku z tym, że mundial 2022 będzie też transmitowany w rozdzielczości 4K, to takie telewizory cieszą się wielką popularnością. Ponadto jeśli kupujemy telewizor z myślą o sporcie to warto, aby taki model miał tryb sportowy. Dzięki temu obraz i dźwięk będą odpowiednio dostosowane do wydarzenia.

7 NAJWIĘKSZYCH HITÓW MUNDIALU - KATAR 2022 | ESKA XD - Ale to już było! #61
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE