Swojskie wędliny, sery, soki... Przed nami targi Smaki Regionów

2021-09-28 13:33
Iglica MTP
Autor: fot. MTP/mat.pras. Iglica MTP

To prawdopodobnie najsmaczniejsze targi w kraju. Podczas Smaków Regionów będzie można skosztować regionalnych przysmaków wyrabianych w tradycyjny i naturalny sposób. Porozmawiać z wytwórcami oraz nawiązać cenne kontakty. Nie zabraknie też atrakcji dla całej rodziny.

Fani lokalnej kuchni i naturalnych produktów nie mogą ominąć tej imprezy! Od 2 do 4 października na MTP organizowane są targi Smaki Regionów. W pawilonie 3A spotka się blisko 190 wystawców. Będą prezentować regionalne produkty z całej Polski.

Swojskie wędliny, ekologiczne sery, naturalne soki i owocowe przetwory. Wszystkiego będzie można spróbować! Rozmowa z wytwórcami z pewnością zachęci odwiedzających do zakupów tych pyszności do swoich domów.

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE

Poza degustacją pyszności czeka masa atrakcji. Warsztat z wypiekania bułek dla dzieci, pokazy gotowania czy konkurs na najlepszy bigos w Wielkopolsce to tylko niektóre z nich.

Targi Smaki Regionów to impreza, na którą można wejść za darmo. Natomiast wcześniej trzeba pobrać bezpłatny bilet. Można to zrobić przy wejściu od strony Bukowskiej, ale lepiej załatwić to online na platformie ToBilet.pl.

Gwara - Sprawdź, czy zrozumiesz, co do Ciebie mówią w innych regionach Polski

Pytanie 1 z 12
Jeżeli ktoś zaproponuje Ci na Warmii i Mazurach "anielskie ruchańce" to znaczy, że...

Zobacz też:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE