Strzeszyn: Rodzice nie mogą wchodzić do szkoły! Wszystko przez koronawirusa!

2020-03-04 12:27
Szkoła przy ulicy Hezjoda 1 w Poznaniu
Autor: Google Street View Szkoła przy ulicy Hezjoda 1 w Poznaniu

Na drzwiach wejściowych do Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Hezjoda pojawiła się informacja, że rodzice nie mogą przebywać na terenie placówki. Wszystko z obawy przed koronawirusem.

Rodzice, który odprowadzili dzisiaj rano swoje dzieci do Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Hezjoda na Strzeszynie nie kryli zaskoczenia. Na drzwiach wejściowych do budynku pojawiła się informacja, która wiele osób zaniepokoiła.

W związku z możliwością wystąpienia zagrożenia epidemiologicznego, informuję, że od 5 marca szkoła wprowadziła zakaz przebywania rodziców, opiekunów na terenie budynku placówki

czytamy w komunikacie dyrekcji placówki.

Pracownicy szkoły w rozmowie z rodzicami przyznali, że chodzi o to, by zminimalizować zakażenie się koronawirusem. Rodzice mogą odprowadzać swoje dzieci do szkoły, a także je z niej odbierać, ale nie mogą przebywać w środku budynku. Na oficjalnej stronie internetowej szkoły pojawiła się obszerna informacja dotycząca koronawirusa.

ZOBACZ TAKŻE:

Ćwiczenia na wypadek koronawirusa w Krakowie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE