Rozkopane 2023 - pocztówka z Poznania

i

Autor: Szymon Miś Rozkopane 2023 - pocztówka z remontowanego centrum Poznania

Rozkopane 2023 - kontynuacja projektu pocztówek. Przedsiębiorcy z Placu Wolności proszą o wsparcie!

Głośno było w ubiegłym roku o projekcie jednego z popularnych stron na Facebooku - pocztówki Rozkopane 2022. Na tle Poznania w trakcie remontów widnieje napis stylizowany tym z Hollywood. Pocztówki te rozprowadzane są po centrum Poznania za darmo. Od niedawna rozprowadzana jest nowa wersja - Rozkopane 2023. Można je zdobyć w kilku lokalach, oraz sklepach w okolicach centrum.

Rozkopane 2023 - akcja internautów z Poznania

Na popularnym profilu Poznański Trójkąt Bermudzki na Facebooku w 2022 roku pojawił się pomysł darmowych pocztówek z Rozkopanego. Tak od pewnego czasu mówi się na totalny remont centrum Poznania. Są one rozprowadzane po różnych sklepach i lokalach znajdujących się w okolicach centrum miasta, tam, gdzie trwają remonty.

Sklepy z 30-letnią tradycją upadają w Poznaniu

Nie galerie, nie pandemia, nie wojna w Ukrainie. A remont centrum, w okolicach placu Wolności uderzył bardzo mocno w przedsiębiorstwa, które się tam znajdują. W takiej sytuacji jest chociażby pani Aleksandra Młyńska, która od 30 lat prowadzi przy placu Wolności swój butik La Cara. Powiedziała, że jeśli sytuacja się nie zmieni, to być może w sierpniu będzie musiała sprzedać swój biznes komuś innemu. Dlatego tym bardziej zachęca wszystkich, by odwiedzać nie tylko jej, ale i inne lokale w okolicy placu Wolności w Poznaniu.

Przedsiębiorcy próbują dogadać się z władzami Poznania

- Po pierwsze, żeby zasygnalizować tutaj, że coś się dzieje w mieście. I niestety są pewne utrudnienia. Pocztówki miały troszkę uzmysłowić mieszkańcom Poznania, że centrum jest nieprzejezdne, ale można do nas zawitać. Po darmowe karty Rozkopane 2023. One są u nas na razie dostępne. Zapraszamy więc serdecznie do odwiedzenia naszego sklepu i na zakupy, i po karty. Proszę nie przejmować się trudnościami, bo dotrzeć do nas można, czy tak, czy tak, z każdego końca Poznania i nie tylko Poznania. - zachęcała i zapraszała kierowniczka sklepu Jubiler Furmaniak na Placu Wolności, pani Zuzanna Liniarska. Pocztówki są darmowe, więc można mieć fajną pamiątkę z okresu, gdy centrum było niezbyt przyjazne, ale nadal dostępne dla klientów różnych sklepów, pubów, czy punktów usługowych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE