Rozbój na stacji benzynowej w powiecie kolskim. Ukradł czteropak piwa

i

Autor: pixabay.com/AndrzejRembowski

NA SYGNALE

Rozbój na stacji benzynowej w powiecie kolskim! Mężczyzna groził bronią, by ukraść... czteropak piwa. Usłyszał już zarzuty

2023-09-10 14:42

Do rozboju z użyciem przedmiotu przypominającego broń doszło na terenie jednej ze stacji paliw na terenie powiatu kolskiego. Dzięki natychmiastowej reakcji policjantów sprawca bardzo szybko został zatrzymany i najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

Rozbój na stacji benzynowej w Wielkopolsce? Mężczyzna groził kasjerowi, by ukraść piwo

Było tuż przed 21:00, gdy 27 sierpnia na terenie jednej ze stacji benzynowych w powiecie kolskim w Wielkopolsce pojawił się mężczyzna. Wziął czteropak piwa, za który nie zamierzał jednak zapłacić. Wyjął przedmiot przypominający broń i zaczął grozić kasjerowi. Gdy wyszedł ze skradzionym alkoholem, pracownik stacji powiadomił policję.

Groził kasjerowi na stacji benzynowej. Siedzi w areszcie

- Policjanci bardzo szybko ustalili, kim był sprawca rozboju i już po kilkudziesięciu minutach zatrzymali go. 26-letni mieszkaniec Koła usłyszał już zarzuty, a Sąd Rejonowy w Kole na wniosek Prokuratury Rejonowej w Kole zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Prowadzone w tej sprawie postępowanie wyjaśni czy w tym przypadku mieliśmy do czynienia z bronią palną - wyjaśnia asp. szt. Daniel Boła.

Quiz. Co poznaniak ma kuchni? Gwara wielkopolska do łatwych nie należy

Pytanie 1 z 10
Zacznijmy od najłatwiejszego. Jak po poznańsku nazwiemy ziemniaka?
ziemniak