Przedsiębiorcy z centrum są oburzeni filmikiem udostępnionym przez Jacka Jaśkowiaka!

i

Autor: Kadr z nagrania, które zamieścił prezydent Poznania. FB/ Jacek Jaśkowiak.

Przedsiębiorcy z centrum są oburzeni filmikiem udostępnionym przez Jacka Jaśkowiaka!

2022-05-27 17:15

Chcieli, by miasto zainwestowało w promocję ich biznesów.

Jak powiedziała nam Anna Sokolnicka-Elzanowska ze Stowarzyszenia Plac Wolności "To jest dla nas policzek". Chodzi o klip, w którym Jacek Jaśkowiak na tle rozkopanego Świętego Marcina mówi: "Mają rozmach"

Prezydent tym filmikiem zaśmiał nam się w twarz. Widać kto jest głównym graczem. Na tym filmiku mówi o ZDM-ie i PIM-ie, oni mają rozmach. Chcieliśmy, żeby pokazywać autentyczne historie tych osób, które tutaj funkcjonują. 

W zeszłym miesiącu społecznicy prosili również między innymi o: zwiększenie nadzoru nad pracami, zwolnienia z podatków od nieruchomości oraz obniżki czynszów.

Zarzuty stowarzyszenia nie są dla nas zrozumiałe, ponieważ miasto Poznań realizuje liczne działania promocyjne, które w efekcie przekładają się na zwiększony ruch turystyczny. Przy każdej możliwej okazji miasto zachęca też do odwiedzania centrum, robi to także osobiście Pan prezydent. 

- mówi rzeczniczka prezydenta Joanna Żabierek

Stowarzyszenie nadal czeka, aż miasto odpowie na ich postulaty.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

QUIZ. Pytania za gwarantowany 1000 zł w "Milionerach"! Sprawdź, czy byś sobie poradził!

Pytanie 1 z 10
Czym biblijny Adam "zapłacił" za towarzyszkę życia?