Poznańskie Zoo kończy sezon. To ostatni taki weekend

2021-10-28 11:47
Niedźwiedzica Wojtusia z Zoo w Poznaniu
Autor: facebook.com/Zoo-Poznań-Official-Site

To już ostatni taki weekend w Zoo w Poznaniu. Lato za nami, temperatury spadają, więc czas zakończyć sezon. Zmieniają się godziny pracy oraz nie wszystkie atrakcje będą dostępne. Część zwierząt również nie będzie wychodzić na wybiegi zewnętrzne, żeby zobaczyć się z gośćmi Zoo.

Chociaż pogoda jest jeszcze dość łaskawa, nie można dłużej udawać - lato się naprawdę skończyło i wielkimi krokami zbliża się zima. A to oznacza zmiany w poznańskim Zoo. Najbliższy weekend oficjalnie zakończy sezon. To ostatnia okazja, żeby przejechać się kolejką po nowym Zoo. Później pojazd "zapadnie w sen zimowy" i powróci dopiero wiosną.

Zmieniają się również godziny pracy. Stare i nowe Zoo będą czynne do 16.

ESKA XD #034 - MUZYKA DO TRENINGU, ROLNIK SZUKA ŻONY, MATA, DROGI ŚMIERCI

Z pewnością na wybiegach będzie można zobaczyć znacznie mniej zwierząt. Już teraz jest zdecydowanie za zimno na przykład dla żyraf. Większość podopiecznych Zoo będzie miała możliwość wyjścia na wybiegi zewnętrzne i sama zdecyduje, czy temperatura im odpowiada. Na razie jeszcze nie jest mroźnie, więc warto się do Zoo wybrać na jesienny spacer wśród kolorowych liści.

Do zimy szykują się niedźwiedzie. Nabrały już słusznej masy i pracują nad gawrami, w których spędzą kolejne miesiące.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE