Poznański Dworzec jest najczęściej odwiedzanym miejscem przez internautów podczas wirtualnych podróży z Google Street View!

2022-05-25 19:43
Poznań
Autor: Unsplash

Usługa pozwala zwiedzać miasta w przeglądarce internetowej. Dworzec Główny w Poznaniu znalazł się na jedenastym miejscu w zestawieniu piętnastu najpopularniejszych miejsc w Polsce i był jedynym dworcem na liście.

Poznański dworzec jest chyba najpopularniejszym dworcem w Polsce, na pewno jednym z trzech najpopularniejszych. Co roku około 20 milionów pasażerów przewija się przez ten dworzec. Jest też dosyć skomplikowany logistycznie, bo wciąż to chyba nie jest dworzec zakończony, przynajmniej taką mamy nadzieję.

- mówi Jan Mazurczak z Poznańskiej Organizacji Turystycznej

W ogólnym zestawieniu, Poznań znalazł się na piątym miejscu. Częściej internauci wirtualnie odwiedzali stolicę, Katowice, Kraków i Gdańsk.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE