Strefa Radia Eska i Kamena Rally Team na Poznań Motor Show 2022

i

Autor: Maciej Karwowski Strefa Radia Eska i Kamena Rally Team na Poznań Motor Show 2022

Wydarzenie

Poznań Motor Show 2024. Wielkie święto motoryzacji zbliża się wielkimi krokami

2024-04-02 10:55

Poznań Motor Show to jedno z największych wydarzeń na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Tegoroczna impreza zbliża się wielkimi krokami. Gdzie można kupić bilety? Co nas czeka na Poznań Motor Show 2024? Swoją wielką strefę będzie miało także Radio Eska. O szczegółach piszemy poniżej.

Poznań Motor Show. Duże wydarzenie na MTP

Poznań Motor Show to najważniejsze targi motoryzacyjne w Europie Środkowo-Wschodniej. - Od wielu lat dostarczamy niezapomnianych emocji dziesiątkom tysięcy zwiedzających, którzy każdego roku odwiedzają Międzynarodowe Targi Poznańskie - przyznają organizatorzy.

Poznań Motor Show 2024. Kiedy się odbędzie?

Poznań Motor Show 2024 odbędzie się na MTP w dniach 4-7 kwietnia.

Poznań Motor Show 2024. Bilety

Pod koniec listopada ruszyła sprzedaż biletów na Poznań Motor Show 2024. Wejściówki sprzedawane były w różnych wariantach cenowych. Ile kosztują bilety na Poznań Motor Show? Gdzie kupić bilety na Poznań Motor Show?

Bilety na Poznań Motor Show można kupować przez internet. Sprzedaż prowadzona jest TUTAJ.

Poznań Motor Show 2024. Lista wystawców

Lista wystawców na Poznań Motor Show jest bardzo bogata. Wśród nich - po raz pierwszy - będzie Tesla.

Poznań Motor Show 2024 - program wydarzeń

Program Poznań Motor Show 2024 jest bardzo bogaty. Cały harmonogram znajduje się na oficjalnej stronie wydarzenia. W trakcie wydarzenia odbywać się będą m.in. XIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników czy też pokazy drift.

Poznań Motor Show 2024. Strefa Radia Eska

Swoją strefę będzie miało także Radio Eska. Na wielkiej scenie odbędą się prelekcje z ciekawymi gośćmi. Odwiedzą nas przedstawiciele m.in. Kamena Rally Team, F-16 Tiger Demo Team Poland, Bo105.pl i ORLEN Grupa Akrobacyjna Żelazny. Prowadzącym event będzie Rafał Adamczak doskonale znany z radiowej anteny Eski.

Warto podkreślić, że Poznań Motor Show to także idealna okazja do premiery nowej rajdówki na sezon 2024: Can-am X3 w specyfikacji FIA SSV (T4), którą przygotowuje zespół Kamena Rally Team. Dodatkowo w strefie będzie można znaleźć: przyczepę serwisową wraz z wyposażeniem, pojazdy off-road, a wśród nich najnowszy Can-am oraz McLaren 765 LT.

Strefa Radia Eska i Kamena Rally Team znajdować się będzie w pawilonie numer 6. Oczywiście nie zabraknie także konkursów z nagrodami.

Tak wyglądały targi Poznań Motor Show 2023:

Targi motoryzacyjne 2023 w Poznaniu