Popek

i

Autor: Gałązka / AKPA

Kontrowersje

Popek przemówił po skandalu. Wraca do zdrowia po kryzysie?

O Popku bywa co jakiś czas głośno. Kontrowersyjny raper nie stroni od używek. Jakiś czas temu wywołał skandal z nagraniem, które wyciekło do sieci. Teraz nazywa ten filmik "najgłupszym" i tłumaczy swoje zachowanie. W dodatku przeprosił za, jak sam określił "żarcik", z którego nie jest dumny.

Kim jest Popek?

Paweł Ryszard Mikołajuw (czyli Popek) to 45-letni raper pochodzący z Legnicy. Uważany jest za jednego z najbardziej kontrowersyjnych celebrytów w Polsce. Co jakiś czas jego wypowiedzi obiegają całą Polskę i budzą często co najmniej niesmak. Tak było i w tym wypadku. Co powiedział Popek?

Nagranie z Popkiem zszokowało wszystkich

Po ostatnim nagraniu, które wyciekło do sieci showbiznes w Polsce doznał szoku. Popek wyraził się w nim bardzo wulgarnie m.in. na temat prostytutek. Do nagrania po czasie odniosła się jego partnerka oraz on sam.

Konsekwencje kontrowersyjnego nagrania

Już na początku lutego Katarzyna Chalecka przekazała w oświadczeniu, że Popek jest leczony w szpitalu psychiatrycznym. We wtorek (27 lutego) przemówił w mediach społecznościowych sam zainteresowany. - Chciałem się odnieść do najgłupszego filmiku, jaki nagrałem w mojej karierze i patrząc na to trzeźwym okiem, nie jestem z tego dumny. Prawda jest taka, że mam na***ane w głowie po narkotykach, po alkoholu. Powiem po prostu, jak było (...) Chciałem zrobić sobie żarcik, z którego nie jestem dumny (...) Przepraszam. To nie było śmieszne - powiedział Popek.

Przez swój wybryk został wyrzucony z federacji bokserskiej, a Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, oraz Fundacja dla Szczeniąt Judyta zajęły się jego kontrowersyjnymi słowami.    

Zobaczcie, jak kiedyś wyglądał Popek

Popek w pocie czoła szykuje się do debiutu na Gromdzie