Pomalowali psie kupy w Parku Wilsona! Chcą tak zachęcać do sprzątania po pupilach!

2021-06-22 20:00 Beniamin Piłat
Radni z Łazarza znaleźli sposób na pokazanie problemu niesprzątania po psach
Autor: Rada Osiedla św. Łazarz / Facebook Radni z Łazarza znaleźli sposób na pokazanie problemu niesprzątania po psach

Radni z Łazarza razem z pracownikami Palmiarni znaleźli sposób, by pokazać mieszkańcom, że ci powinni sprzątać po swoich psach.

Niesprzątanie po swoich czworonogach stanowi w Poznaniu duży problem. Zauważyli go radni z Łazarza, którzy razem z pracownikami poznańskiej Palmiarni postanowili pokazać mieszkańcom, że po swoich psach należy sprzątać.

Wzięliśmy kredę w sprayu i po prostu zaznaczyliśmy na pomarańczowo psie odchody. Park Wilsona jest na bieżąco sprzątany przez pracowników Palmiarni, natomiast to nie oni powinni sprzątać kupy, a właściciele tych psów

mówi nam współorganizatorka akcji, Beata Szeszuła z Rady Osiedla Święty Łazarz. Happening odbył się w Parku Wilsona, gdzie nieczystości po psach nie brakuje.

To była alejka troszeczkę na uboczu. Te główne wyglądają już lepiej, ale nie może być tak, że idziemy w te boczne części parku i tam nie poczuwamy się do tego, by po swoim psie nie sprzątać.

Radna Szeszuła zapowiada, że to nie koniec akcji ukazującej ludziom problem niesprzątania po pupilach. Zachęca też poznaniaków, którzy wychodzą ze swoimi psami na spacery, by ci zawsze mieli przy sobie woreczki na nieczystości.

Poznań ZALANY! Ogromna nawałnica przeszła przez miasto!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE