Otwarcie Centrum Szyfrów Enigma. Co będzie się działo?

2021-09-21 14:20
Centrum Szyfrów Enigma
Autor: UMP Centrum Szyfrów Enigma

Długo wyczekiwane Centrum Szyfrów Enigma nareszcie może przyjąć zwiedzających. Uroczyste otwarcie rozpocznie się w piątek. Atrakcje będą czekały przez cały weekend. Pokaz multimedialny, koncert oraz zwiedzanie Collegium Martineum. Sprawdźcie szczegóły!

Centrum Szyfrów Enigma jest już niemal gotowe na przyjęcie zwiedzających. W budynku trwają ostatnie przygotowania do wielkiego otwarcia. To już w najbliższy weekend.

Otwarcie Centrum Szyfrów Enigma rozpocznie się w piątkowy wieczór. Zainauguruje je pokaz multimedialny wyświetlany na fasadzie Collegium Martineum. Następnie będzie można tam obejrzeć transmisję koncertu. Wystąpi Patryk Piłasiewicz poznański kompozytor i autor utworu opartego na autentycznych brzmieniach maszyny szyfrującej Enigma. Będzie można usłyszeć także wrocławski zespół jazzowy - Skalpel.

ESKA XD #031 - FIGURA MODELKI/TANCERKI, REMIZA, NAJDŁUŻSZY STATEK KOSMICZNY

Otwarcie Centrum Szyfrów Enigma

Zwiedzanie Centrum Szyfrów Enigma będzie możliwe już w sobotę - od 11 aż do północy. Na zwiedzających czeka mnóstwo dodatkowy atrakcji. Gra miejska, prowadząca uczestników szlakiem kryptologów. Karty do niej znajdziecie w holu centrum.

Ponadto przygotowano oprowadzania tematyczne czy spacer po okolicy z przewodnikiem. Szczegółowy harmonogram wydarzeń znajdziecie na csenigma.pl. Tam możecie zapisywać się na wybrane wydarzenia oraz kupować bilety.

Gwara - Sprawdź, czy zrozumiesz, co do Ciebie mówią w innych regionach Polski

Pytanie 1 z 12
Jeżeli ktoś zaproponuje Ci na Warmii i Mazurach "anielskie ruchańce" to znaczy, że...
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE