Opady marznące w Polsce. Prognoza pogody

i

Autor: CC Unsplash.com / licencja Creative Commons Pogoda na 10 grudnia. Śmiertelne zagrożenie na drogach i jeszcze to! Alarm meteo w Polsce / Zdjęcie ilustracyjne

Ostrzeżenie IMGW dla Wielkopolski przed marznącymi opadami!

2021-12-28 12:52

Od godzin popołudniowych we wtorek do porannych godzin w środę - IMGW wydał komunikat dla Wielkopolski przed marznącymi opadami deszczu. Szczególnie uważać muszą kierowcy! Wieczorem i w nocy może być naprawdę niebezpiecznie.

- Prognozowane są słabe opady marznącego deszczu lub mżawki powodujące gołoledź - czytamy w komunikacie Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Ostrzeżenie wydano dla całego województwa. W przeważającej jego części obowiązuje od 14.00 we wtorek do 9.00 w środę. Na wschodzie i południu regionu od 18.00 we wtorek do 12.00 w środę.

Dzisiejsze mrozy mogą być ostatnimi przez jakiś czas. Już tej nocy temperatury mają pokazać 0 stopni a w kolejnych dniach temperatura ma zawsze przekraczać 0 stopni. W kolejnych dniach będzie się robić coraz cieplej. W niektórych miejscach Wielkopolski, w weekend temperatura może wynieść nawet 111-12 stopni.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE