Olga Kalicka

i

Autor: AKPA

rozrywka

Olga Kalicka samotnie wychowuje synka. "Brakuje mi miłości"

2024-01-25 11:21

Olga Kalicka to polska aktorka. Dzięki swojej delikatnej urodzie dostała wiele ról w serialach. Od 2021 samotnie wychowuje synka. Postanowiła się wypowiedzieć w mediach, jak sobie radzi z codziennością.

Olga Kalicka jest samotną matką?

Olga Kalicka przez kilka lat była w związku z Cezarym Nowakiem. Para choć nie pokazywała się na ściankach, wiodła szczęśliwe życie - zaręczyli się i urodził im się synek. Ostatecznie jednak Olga Kalicka rozstała się w 2021 roku z Cezarym Nowakiem.

- Włożyliśmy wiele trudu i pracy w to, żeby być pełną rodziną, ale nie zawsze pomimo chęci i pełnego zaangażowania osiągamy to, czego pragniemy. Kilka miesięcy temu podjęliśmy więc najtrudniejszą decyzję w naszym życiu. Decyzję o rozstaniu. To, co jest niezmienne, to to, że kochamy Aleksia najbardziej na świecie i jako jego rodzice zrobimy wszystko, by miał cudowne, pełne radości dzieciństwo i wyrósł na mądrego, szczęśliwego człowieka - napisała na Instagramie Olga Kalicka w 2021 roku.

Od tamtego czasu samotnie wychowuje synka i jak powiedziała dla Chilizet, brakuje jej niektórych rzeczy.

- Brakuje mi miłości. Już jakby bardzo długo jestem sama i mam taki moment w swoim życiu, że już tak powoli się czuję gotowa na to, żeby to serduszko moje zacząć otwierać. [...]To było dla mnie straszne. Ja nie mogłam wytrzymać, jak widziałam na ulicach ludzi, którzy się całują na przykład. Po prostu pamiętam to od czasów jeszcze szkolnych, że jak jechałam metrem i widziałam, że ludzie się całują w metrze, to miałam takie... nie mogę na to patrzeć - powiedziała dla Chilizet Olga Kalicka.

Obecnie ma inny stosunek do związków.

- Teraz przez to, że naprawdę ja dla siebie jestem turbo ważna i naprawdę sobie to powtarzam, stając przed lustrem, że siebie kocham, to tak się zmieniło moje postrzeganie w ogóle miłości i tworzenia relacji, że jak ostatnio szłam do teatru z kawką i dokładnie naprzeciwko mnie stanęła para i zaczęła się całować, to stałam i miałam takie "Jezu, jak fajnie, że się całują". Więc to jest jakaś ogromna droga, którą przeszłam i bardzo jestem szczęśliwa, że tak jest - powiedziała dla Chilizet Olga Kalicka.